Wlasnie skonczylem nagrywac relacje z rajdu OUTBACK Challange 2000 (AUSTRALIA) lecialo na kanale AVANTE. W rolach glownych kilka zalog startujacych w RFC. Z innych ciekawostek TV; Na Discovery okolo 10.00 w programie TURBO byl test rosyjskiego KAYMAN'a, fajnie sie prezentowal, choc testujacy smecili na slaby silnik prod. Lady. Wspomnieli natomiast o podjeciu negocjacji z Cheavy aby zaadoptowac jednostke TDI o mocy 200KM chyba 6500cm3. I TO BY BYLO TO!!!!
Bocian -- Wygraj kupon na zakupy w Centrum e-biznesu http://www.getin.pl/ ! Wypelnij krotka ankiete i zloz zamowienie w Centrum e-biznesu na produkty z branzy komputerowej. Promocja tylko do konca roku ! Szczegoly na stronie http://www.getin.pl/centrum/pc_promocja.asp
