Wlasnie skonczylem nagrywac relacje z rajdu OUTBACK Challange 2000
(AUSTRALIA) lecialo na kanale AVANTE. W rolach glownych kilka zalog
startujacych w RFC.
Z innych ciekawostek TV;
Na Discovery okolo 10.00 w programie TURBO byl test rosyjskiego KAYMAN'a,
fajnie sie prezentowal, choc testujacy smecili na slaby silnik prod. Lady.
Wspomnieli natomiast o podjeciu negocjacji z Cheavy aby zaadoptowac
jednostke TDI o mocy 200KM chyba 6500cm3.
I TO BY BYLO TO!!!!

Bocian

 
-- 
Wygraj kupon na zakupy w Centrum e-biznesu http://www.getin.pl/ !
Wypelnij krotka ankiete i zloz zamowienie w Centrum e-biznesu
na produkty z branzy komputerowej. Promocja tylko do konca roku !
Szczegoly na stronie http://www.getin.pl/centrum/pc_promocja.asp
 

Odpowiedź listem elektroniczym