Wersja cabrio byla studium pokazanym bodaj dwa lata temu.
Konik
>
> > Te Isuzu to przerobiony VehiCross. Produkowany jest w Stanach i
oczywiscie
> w
> > Japonii od 1997r. i tylko tam sprzedawany. Bazuje na zwyklym Trooperze,
> tzn.
> > podwozie i silniki. Auto jest dosc futurystyczne, ale np. jako prototyp
> byl
> > wyposazany w kamery zamiast lusterek wstecznych, w produkcji seryjnej
jest




----------------------------------------------------------------------
>>>Olimpiada Salt Lake City 2002 >>> http://olimpiada2002.interia.pl/
>>> Aktualnosci >>> Terminarz >>> Areny >>> Galerie >>> Kadra...

Odpowiedź listem elektroniczym