Wersja cabrio byla studium pokazanym bodaj dwa lata temu. Konik > > > Te Isuzu to przerobiony VehiCross. Produkowany jest w Stanach i oczywiscie > w > > Japonii od 1997r. i tylko tam sprzedawany. Bazuje na zwyklym Trooperze, > tzn. > > podwozie i silniki. Auto jest dosc futurystyczne, ale np. jako prototyp > byl > > wyposazany w kamery zamiast lusterek wstecznych, w produkcji seryjnej jest
---------------------------------------------------------------------- >>>Olimpiada Salt Lake City 2002 >>> http://olimpiada2002.interia.pl/ >>> Aktualnosci >>> Terminarz >>> Areny >>> Galerie >>> Kadra...
