> Te Isuzu to przerobiony VehiCross. Produkowany jest w Stanach i oczywiscie w > Japonii od 1997r. i tylko tam sprzedawany. Bazuje na zwyklym Trooperze, tzn. > podwozie i silniki. Auto jest dosc futurystyczne, ale np. jako prototyp byl > wyposazany w kamery zamiast lusterek wstecznych, w produkcji seryjnej jest
Dzięki za info. Przynajmniej wiem czego szukać Jarek
