> Czy cos takiego jak przystawka odbioru mocy w patrolach wogole
> istnieje? Pytanie jest czysto akademickie, gdyz nie planuje niczego
> zwiazanego z przystawka, jestem po prostu ciekaw. Nigdzie i nigdy nie
> wspomina sie o takiej opcji, wiec zastanawiam sie czy to taki rzadki
> przypadek czy po prostu takiej przystawki nie ma?
> Moze chociaz producent pomyslal o takiej mozliwosci i w skrzyni lub w
> reduktorze jest miejsce gdzie mozna cos takiego zainstalowac?
> Krzysztof Bebendych
> [EMAIL PROTECTED]
> www.patrol4x4.prv.pl
a i owszem w starych hiszpanach k160 jest taka mozliwosc ale chyba tylko benzyna
dizel - nie wiem
w japoncu to se ne da bo ma inny reduktor......
to mowie z autopsji bo widzialem reduktor od patrola kolegi zielonego
i tam bylo takie cos gdzie mozna zamontowac......
w patrolu k260 (japoniec) z 91 juz nie bylo
maciek
http://www.4x4.rally.pl