Wojtek Y-60 http://www.bezdroza.pl
> > Czy cos takiego jak przystawka odbioru mocy w patrolach wogole > > istnieje? Pytanie jest czysto akademickie, gdyz nie planuje niczego > > zwiazanego z przystawka, jestem po prostu ciekaw. Nigdzie i nigdy nie > > wspomina sie o takiej opcji, wiec zastanawiam sie czy to taki rzadki > > przypadek czy po prostu takiej przystawki nie ma? > > Moze chociaz producent pomyslal o takiej mozliwosci i w skrzyni lub w > > reduktorze jest miejsce gdzie mozna cos takiego zainstalowac? > > a i owszem w starych hiszpanach k160 jest taka mozliwosc ale chyba tylko benzyna > dizel - nie wiem > > w japoncu to se ne da bo ma inny reduktor...... > > to mowie z autopsji bo widzialem reduktor od patrola kolegi zielonego > i tam bylo takie cos gdzie mozna zamontowac...... > > w patrolu k260 (japoniec) z 91 juz nie bylo Patrol K160 - japonczyk - produkowany do 1989 r. - posiada dekiel na skrzyni, gdzie mozna cos przykrecic i zazebi sie to z zebatka trzeciego biegu na choince ; mozna chyba jeszcze dolaczyc jakas przystawke do tylnej sciany reduktora, uprzednio zdejmujac okragly dekiel podtrzymujacy walek glówny przykrecany piecioma srubami (ale jak ta hipotetyczna przystawke polaczyc mechanicznie z walkiem - wiedza chyba tylko sami japonce) Patrol K260 - hiszpan - nie wiem, ale chyba tak samo jak GR Patrol GR Y-60 - japonczyk - dzisiaj sprawdze, jutro napisze Patrol GR Y-61 - japonczyk - produkowany aktualnie - chyba tak jak Y60, nie wiem czy nie zmienili skrzyni wkladajac motor R4-3000 ccm Wojtek Y-60 http://www.bezdroza.pl ---------------------------------------------------------------------- >>>Olimpiada Salt Lake City 2002 >>> http://olimpiada2002.interia.pl/ >>> Aktualnosci >>> Terminarz >>> Areny >>> Galerie >>> Kadra...
