Wojtek Y-60
http://www.bezdroza.pl


> > Czy cos takiego jak przystawka odbioru mocy w patrolach wogole
> > istnieje? Pytanie jest czysto akademickie, gdyz nie planuje niczego
> > zwiazanego z przystawka, jestem po prostu ciekaw. Nigdzie i nigdy nie
> > wspomina sie o takiej opcji, wiec zastanawiam sie czy to taki rzadki
> > przypadek czy po prostu takiej przystawki nie ma?
> > Moze chociaz producent pomyslal o takiej mozliwosci i w skrzyni lub w
> > reduktorze jest miejsce gdzie mozna cos takiego zainstalowac?
>
> a i owszem w starych hiszpanach k160 jest taka mozliwosc ale chyba tylko
benzyna
> dizel - nie wiem
>
> w japoncu to se ne da bo ma inny reduktor......
>
> to mowie z autopsji bo widzialem reduktor od patrola kolegi zielonego
> i tam bylo takie cos gdzie mozna zamontowac......
>
> w patrolu k260 (japoniec) z 91 juz nie bylo

Patrol K160  - japonczyk - produkowany do 1989 r.
  - posiada dekiel na skrzyni, gdzie mozna cos przykrecic i zazebi sie to z
zebatka trzeciego biegu na choince ; mozna chyba jeszcze dolaczyc jakas
przystawke do tylnej sciany reduktora, uprzednio zdejmujac okragly dekiel
podtrzymujacy walek glówny przykrecany piecioma srubami (ale jak ta
hipotetyczna przystawke polaczyc mechanicznie z walkiem - wiedza chyba tylko
sami japonce)

Patrol K260  - hiszpan - nie wiem, ale chyba tak samo jak GR

Patrol GR Y-60  - japonczyk - dzisiaj sprawdze, jutro napisze

Patrol GR Y-61 - japonczyk - produkowany aktualnie
  - chyba tak jak Y60, nie wiem czy nie zmienili skrzyni wkladajac motor
R4-3000 ccm

Wojtek Y-60
http://www.bezdroza.pl



----------------------------------------------------------------------
>>>Olimpiada Salt Lake City 2002 >>> http://olimpiada2002.interia.pl/
>>> Aktualnosci >>> Terminarz >>> Areny >>> Galerie >>> Kadra...

Odpowiedź listem elektroniczym