За Сашо :
Знам, че си лют фен на GNOME и GTK ;-)))
Чак пък лют... ;-) Да речем - заклет. Лют фен съм на свободния софтуер.
Утрепа ме.Обаче Evolution 1.4.5 както и по-старите. Както предполагам и следващите му версии - не се е справял, не се справя и надали скоро ще се справя. Каквото и да му настройваш като енкодинг за пращане, на Evolution-а хич не му пука, грабва локал настройката на средата и ТЪПО И УПОРИТО слага енкодинг CP1251 - който разбира се не е познат на никой друг клиент освен на самия него. Така че аз трябва всеки път да се сетя да настроя ръчно Windows-1251 преди да пратя писмото.
Ако знаеш какво геройство е да тествам в момента каквато и да е ГНУ/Линукс програма, направо ще ме черпиш една бира.
Я първо да се измъкна - като има бъг, защо не си го подал в бъгзила?
Мда. Ще тествам и пак ще пиша. Това може да се окаже реален бъг, който трябва да се оправи.
Ми добре ;-)Много ме кефи иначе - но този бъг а и още 2-3 малки мноооого ме дразнят и в момента мигрирам към Kontact.
Нали и Контак-ът е свободен. Добре е да има българи тестващи програмката, за да се изчистят подобни проблеми с кодирането.
ал_шопов ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
