Много ме кефи иначе - но този бъг а и още 2-3 малки мноооого ме дразнят и в момента мигрирам към Kontact.
Не те е срам! Да криеш бъговете. Аз какво - да чакам Майкрософт по Ню Йорк Таймс ли да ги подават? Пиши, пиши. Бъгзилата е ей тукинка:
http://bugzilla.ximian.com/
Приеми го като отплата за дните, в които си ползвал Еволюшън.
А като минеш на Контакт - да ходиш тук: http://bugs.kde.org/
ал_шопов ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
