Ivaylo Toshev wrote:

Виж ти, виж ти!
Реален и опасен бъг. Требе да се мори докато е малък.
Ейй, като никой не се обажда и просто разчита, че той свободния софтуер бил по-добър, как всъщност ще стане по-добър?


Разработчикът казва, че в 1.4.6 е оправен.
В 1.5.х клона също бил оправен.

Хм,
Я да взема да тествам поне 1.5.х

ал_шопов

За Сашо :
Знам, че си лют фен на GNOME и GTK ;-))) Обаче Evolution 1.4.5 както и по-старите. Както предполагам и следващите
му версии - не се е справял, не се справя и надали скоро ще се справя.
Каквото и да му настройваш като енкодинг за пращане, на Evolution-а хич
не му пука, грабва локал настройката на средата и ТЪПО И УПОРИТО слага
енкодинг CP1251 - който разбира се не е познат на никой друг клиент
освен на самия него. Така че аз трябва всеки път да се сетя да настроя
ръчно Windows-1251 преди да пратя писмото.

============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================

Reply via email to