Здравейте,
Спешно ми трябва RedHat 7.3.
знае ли някой FTP със RedHat 7.3 iso images в България. Аз така и не намерих никъде. :(
Благодаря
Емо
- lug-bg: RedHat 7.3 foxy 202
- Re: lug-bg: RedHat 7.3 Ivan Adams
- Re: Re: lug-bg: RedHat 7.3 Валерий Вутов
- RE: lug-bg: RedHat 7.3 Todor Todorov
- Re: lug-bg: RedHat 7.3 foxy 202
