Мисля че ги имам в моята колекция ... но за жалост май точно тази дистрибуция е пазя в провинцията ... а тази събота и неделя бах там ... и нямам скоро път натам :). Сигурен съм че доста хора си го пазят ... някъде :) на диск. ...
- lug-bg: RedHat 7.3 foxy 202
- Re: lug-bg: RedHat 7.3 Ivan Adams
- Re: Re: lug-bg: RedHat 7.3 Валерий Вутов
- RE: lug-bg: RedHat 7.3 Todor Todorov
- Re: lug-bg: RedHat 7.3 foxy 202
