Мисля че ги имам в моята колекция ... но за жалост май точно тази дистрибуция е пазя в провинцията ... а тази събота и неделя бах там ... и нямам скоро път натам :). Сигурен съм че доста хора си го пазят ... някъде :) на диск. ...

Reply via email to