Title: Message
Какъв е проблема? Не можеш ли да стигнеш до redhat.com?
Ако е така мога да го дръпна и да го пусна по пиринга.
 
Ако имаш добра свързаност извън БГ ето ти линк:
 
ftp://archive.download.redhat.com/pub/redhat/linux/7.3/en/iso/i386/
 
ТТ
Здравейте,
  Спешно ми трябва RedHat 7.3.
    знае ли някой FTP със RedHat 7.3 iso images в България. Аз така и не намерих  никъде. :(



Благодаря
Емо
 
 
 
 

Reply via email to