Какъв е проблема?
Не можеш ли да стигнеш до redhat.com?
Ако е така мога да
го дръпна и да го пусна по пиринга.
Ако имаш добра
свързаност извън БГ ето ти линк:
ТТ
Здравейте,
Спешно ми трябва RedHat 7.3.
знае ли някой FTP със RedHat 7.3 iso images в България. Аз така и не намерих никъде. :(
Благодаря
Емо
