Uporabljam KDE2.1 installiran na RedHatu 7, hotel bi vedet kako se naredi za nastavit poleg italianske tipkovnice tudi slovensko pod KDE2.1? V prorgamu "Razpodedba tipk" ni nikjer slovenke tipkovnice! Kako jo installiram? Hvala vsem za pomoc Igor
- Re: [ LUGOS ] slovenska tipkovnica na KDE 2.1 Igor Skorjanc
- Re: [ LUGOS ] slovenska tipkovnica na KDE 2.1 Tadej Slemc
- R: [ LUGOS ] slovenska tipkovnica na KDE 2.1 Igor Skorjanc
- Re: [ LUGOS ] slovenska tipkovnica na KDE 2.1 Blaz Podrzaj
- Re: [ LUGOS ] slovenska tipkovnica na KDE 2.1 Igor Skorjanc
- Re: [ LUGOS ] slovenska tipkovnica na KDE 2.1 Blaz Podrzaj
- Re: [ LUGOS ] slovenska tipkovnica na KDE 2... Igor Skorjanc
