Yo! From: Igor Skorjanc <[EMAIL PROTECTED]> > Uporabljam KDE2.1 installiran na RedHatu 7, hotel bi vedet kako se > naredi za nastavit poleg italianske tipkovnice tudi slovensko pod > KDE2.1? V prorgamu "Razpodedba tipk" ni nikjer slovenke tipkovnice! Kako > jo installiram? Si si pobral i18n Slo locale rpm paket iz noarch direktorija in ga instaliral? lp,B
- [ LUGOS ] slovenska tipkovnica na KDE 2.1 Igor Skorjanc
- Re: [ LUGOS ] slovenska tipkovnica na KDE 2.1 Tadej Slemc
- R: [ LUGOS ] slovenska tipkovnica na KDE 2.1 Igor Skorjanc
- Re: [ LUGOS ] slovenska tipkovnica na KDE 2.1 Blaz Podrzaj
- Re: [ LUGOS ] slovenska tipkovnica na KDE 2.1 Igor Skorjanc
- Re: [ LUGOS ] slovenska tipkovnica na KDE 2.1 Blaz Podrzaj
- Re: [ LUGOS ] slovenska tipkovnica na KDE 2... Igor Skorjanc
