Yo!

On Wed, 7 Mar 2001, Igor Skorjanc wrote:

> ja samo da slovenske tipkovnice je ni v tistem programu ...
> ne vem ka naredit :(

Ce pocakas do jutri zjutraj :) ko bom sam malo zadevo sprobal, ti bom
povedal kako in kaj...

lp,B


Одговори путем е-поште