Witam.

Moje pytanie dotyczy, wersji Psi znajdującej się na branczu DEVEL. Jest
już delikatnie mówiąc leciwe. Uważam, że warto by było zastąpić to
snapshotami z CVS'u psi. Wiele osób korzysta z takiej wersji,
poza tym posiada kilka ciekawych rzeczy, więc na pewno warto by było
to zrobić. Co o tym sądzicie ?

pozdr




__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym