On Thu, 4 Dec 2003 11:21:21 +0100 (CET) <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Witam. > > Moje pytanie dotyczy, wersji Psi znajdującej się na branczu DEVEL. > Jest > już delikatnie mówiąc leciwe. Uważam, że warto by było zastąpić to > snapshotami z CVS'u psi. Wiele osób korzysta z takiej wersji, > poza tym posiada kilka ciekawych rzeczy, więc na pewno warto by było > to zrobić. Co o tym sądzicie ? > > pozdr
done - 0.9.1-test1. zapraszam do testowania. -- Fryderyk Dziarmagowski __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
