On Thu, 4 Dec 2003 11:21:21 +0100 (CET)
<[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> Witam.
> 
> Moje pytanie dotyczy, wersji Psi znajdującej się na branczu DEVEL.
> Jest
> już delikatnie mówiąc leciwe. Uważam, że warto by było zastąpić to
> snapshotami z CVS'u psi. Wiele osób korzysta z takiej wersji,
> poza tym posiada kilka ciekawych rzeczy, więc na pewno warto by było
> to zrobić. Co o tym sądzicie ?
> 
> pozdr

done - 0.9.1-test1. zapraszam do testowania.

-- 
Fryderyk Dziarmagowski

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym