On czwartek 04 grudzień 2003 11:21, [EMAIL PROTECTED] wrote: > Witam. > > Moje pytanie dotyczy, wersji Psi znajdującej się na branczu DEVEL. Jest > już delikatnie mówiąc leciwe. Uważam, że warto by było zastąpić to > snapshotami z CVS'u psi. Wiele osób korzysta z takiej wersji, > poza tym posiada kilka ciekawych rzeczy, więc na pewno warto by było > to zrobić. Co o tym sądzicie ?
Psi nie używam i pojęcia o tym nie mam ale na pytanie "co o tym sądzicie" odpowiedziałbym prosto... SOD#1 :) -- .: Jakub Głazik - [zytek] - zytek[at]pld-linux.org .: http://www.misiaj.sie.pl [obsolete] .: PLD Linux. Bocian fetish team. .: per aspera ad astra. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
