W liście z czw, 04-12-2003, godz. 16:19, robert j. wozny pisze: > Quoting Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]>: > > >> > Który to poldek? Dalej na liście pakietów jest starsza wersja, ale > >> > problem sugeruje wersję ze złym patchem epoch0 (>= 0.18.1-13, < 0.18.1-15; > >> > poprawiony jest w >= 0.18.1-15). > >> > > >> To jest wlasnie 13tka. 16 wymaga juz nowego db, ktorego nie ma w Ac dla > >> i386 :( > > Właśnie speedy mnie uświadomił ;) Moja gafa - jest w Ready. > > bo do przeniesienia jest. ale wtedy gdy sie wszystko wybuduje co jest > zalezne od db. nie orientuje sie ile jeszcze zostalo. http://www.averne.org/ac/ppc/lista-db4.1.txt
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
