W liście z czw, 04-12-2003, godz. 17:44, Mariusz Mazur pisze: > On Thursday 04 of December 2003 16:19, robert j. wozny wrote: > > bo do przeniesienia jest. ale wtedy gdy sie wszystko wybuduje co jest > > zalezne od db. nie orientuje sie ile jeszcze zostalo. > > Muszę poprawić inna, bo najwyraźniej korzysta z rzeczy nieistniejących w nowym > db i przenoszę. Gdzie??
-- Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
