W liście z czw, 04-12-2003, godz. 17:44, Mariusz Mazur pisze: 
> On Thursday 04 of December 2003 16:19, robert j. wozny wrote:
> > bo do przeniesienia jest. ale wtedy gdy sie wszystko wybuduje co jest
> > zalezne od db. nie orientuje sie ile jeszcze zostalo.
> 
> Muszę poprawić inna, bo najwyraźniej korzysta z rzeczy nieistniejących w nowym 
> db i przenoszę.
Gdzie??

-- 
Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]>


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym