Quoting Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]>: >> > Który to poldek? Dalej na liście pakietów jest starsza wersja, ale >> > problem sugeruje wersję ze złym patchem epoch0 (>= 0.18.1-13, < 0.18.1-15; >> > poprawiony jest w >= 0.18.1-15). >> > >> To jest wlasnie 13tka. 16 wymaga juz nowego db, ktorego nie ma w Ac dla >> i386 :( > Właśnie speedy mnie uświadomił ;) Moja gafa - jest w Ready.
bo do przeniesienia jest. ale wtedy gdy sie wszystko wybuduje co jest zalezne od db. nie orientuje sie ile jeszcze zostalo. -- robert j. wozny ... Zycie biegnie wahadlowym ruchem miedzy bolem i nuda, a sa to faktycznie jego ostateczne skladniki. (Artur Schopenhauer) __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
