Quoting Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]>:

>> > Który to poldek? Dalej na liście pakietów jest starsza wersja, ale
>> > problem sugeruje wersję ze złym patchem epoch0 (>= 0.18.1-13, < 0.18.1-15;
>> > poprawiony jest w >= 0.18.1-15).
>> > 
>> To jest wlasnie 13tka. 16 wymaga juz nowego db, ktorego nie ma w Ac dla
>> i386 :(
> Właśnie speedy mnie uświadomił ;) Moja gafa - jest w Ready.

bo do przeniesienia jest. ale wtedy gdy sie wszystko wybuduje co jest
zalezne od db. nie orientuje sie ile jeszcze zostalo.

-- 
robert j. wozny
... Zycie biegnie wahadlowym ruchem miedzy bolem i nuda, 
a sa to faktycznie jego ostateczne skladniki. (Artur Schopenhauer)


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym