On Sat, Dec 06, 2003 at 12:46:05PM +0100, Tomasz Witek wrote: > On Fri, Dec 05, 2003 at 04:12:07PM +0100, robert j. wozny wrote: > > Quoting Tomasz Witek <[EMAIL PROTECTED]>: > > > > > Działa. Prawie super. Poza jednym drobnym szczegółem. > > > Nie widzi mi czcionek, przede wszystkim nie widzi TTFow. > > > Tez tak macie ? > > > Nie wiem nawet gdzie szukac. > > > > ktora wersja ? jezeli 0.3 to musisz miec chkfontpatch, jezeli 0.4 to > > on juz to sciaga fontconfig'iem. > > > no wlasnie 0.4 > w gnome mam duzo fontow. > i uzywam ttfow w gome i aplikacjach normalnie. > > TiweK
ktos pisal ze nie mozna zbudowac oo na i686. Ale nie moge znalezc tego watku, wiec napisze tu. mam ten sam blad. http://manta.univ.gda.pl/~tiwek/oo.log.gz To log z budowania, wuala sie na samaym poczatku install. TiweK -- .--. |o_o | Tomasz Witek Uniwersytet Gdanski /_ / | Instytut Matematyki // \ \ [EMAIL PROTECTED] (| | ) [EMAIL PROTECTED] )~\_ _/~( [EMAIL PROTECTED] \___)==(___/ perl -e 'print pack(c7,sqrt(7056),(unpack(c,U)+20),119,oct(145),hex(70)-5,10);' __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
