Dnia pią 5. grudnia 2003 15:12, Tomasz Witek napisał: > Działa. Prawie super. Poza jednym drobnym szczegółem. > Nie widzi mi czcionek, przede wszystkim nie widzi TTFow. > > Tez tak macie ? > Nie wiem nawet gdzie szukac.
Mi pomogło zainstalowanie fonts-TTF-microsoft (czy jakoś tak) ;) __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
