Dnia pią 5. grudnia 2003 15:12, Tomasz Witek napisał:
> Działa. Prawie super. Poza jednym drobnym szczegółem.
> Nie widzi mi czcionek, przede wszystkim nie widzi TTFow.
>
> Tez tak macie ?
> Nie wiem nawet gdzie szukac.

Mi pomogło zainstalowanie fonts-TTF-microsoft (czy jakoś tak) ;)


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym