Dnia sob 06. grudnia 2003 13:58, Tomasz Witek napisał:

> ktos pisal ze nie mozna zbudowac oo na i686.
> Ale nie moge znalezc tego watku, wiec napisze tu.
> mam ten sam blad.
>
> http://manta.univ.gda.pl/~tiwek/oo.log.gz
>
> To log z budowania, wuala sie na samaym poczatku
> install.

mam dokladnie ten sam blad ...
arch: athlon.
ja budowalem z cvs.
-- 
Tomasz Kowalczyk

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym