Dnia sob 06. grudnia 2003 13:58, Tomasz Witek napisał: > ktos pisal ze nie mozna zbudowac oo na i686. > Ale nie moge znalezc tego watku, wiec napisze tu. > mam ten sam blad. > > http://manta.univ.gda.pl/~tiwek/oo.log.gz > > To log z budowania, wuala sie na samaym poczatku > install.
mam dokladnie ten sam blad ... arch: athlon. ja budowalem z cvs. -- Tomasz Kowalczyk __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
