Dnia pon 22 grudnia 2003 00:46, Fryderyk Dziarmagowski napisał: > On Mon, 22 Dec 2003 00:30:26 +0100 [ciach]> > Version: 2.31a nie wystarczy? imho niepotrzebna komplikacja
w devel-hints jest że wszelkie alfy bety itd powinny być w release. z drugiej strony przyjrzałem się temu, i widzę na to że wersje z "a" są po wersjach bez. czyli nie są to alfy/bety/pre....., hmm ale coś co nie jest także zwykłym numerkiem wersji. i teraz już nie wiem, poprawiać na 2.31a, czy nie.... pozdrav maHo -- __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
