On Monday 22 of December 2003 01:34, maHo wrote: (...) > z drugiej strony przyjrzałem się temu, i widzę na to że wersje z "a" są po > wersjach bez. czyli nie są to alfy/bety/pre....., hmm ale coś co nie jest > także zwykłym numerkiem wersji. > > i teraz już nie wiem, poprawiać na 2.31a, czy nie....
Poprawić - to jest _zwykły_ numer wersji. Przesuwanie pre/rc do release ma na celu uniknięcie problemów z upgradem pakietu, gdy np. po wersji 2.31rcX zostaje wydana wersja 2.31 (dla rpema 2.31rcX > 2.31). -- Adam Gorzkiewicz
pgp00000.pgp
Description: signature
