Dnia pon 22 grudnia 2003 01:46, Andrzej Krzysztofowicz napisał:
[ciach]
> Jesli jest to "alpha" _poprzedzajaca_ 2.31 - zostawic jak jest teraz, zeby
> nie bylo potrzeby podbijania epoch po wydaniu pelnej, oficjalnej wersji
> 2.31.
> Jesli jest to wersja _nastepujaca po_ 2.31 - poprawic.

no to poprawiam 

pozdrav

maHo

-- 
lukasz shift-2 mach.com.pl,http://www.lukasz.mach.com.pl gg://1612670
jabber://[EMAIL PROTECTED] jabber://[EMAIL PROTECTED] icq://136281200
-->#pld | 02:08 <@giejot> o,i mam jeszcze PLD w chroocie | 02:08 <@giejot> RA 
| 02
08 <@giejot> kuRwA

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym