Dnia pon 22 grudnia 2003 01:46, Andrzej Krzysztofowicz napisał: [ciach] > Jesli jest to "alpha" _poprzedzajaca_ 2.31 - zostawic jak jest teraz, zeby > nie bylo potrzeby podbijania epoch po wydaniu pelnej, oficjalnej wersji > 2.31. > Jesli jest to wersja _nastepujaca po_ 2.31 - poprawic.
no to poprawiam pozdrav maHo -- lukasz shift-2 mach.com.pl,http://www.lukasz.mach.com.pl gg://1612670 jabber://[EMAIL PROTECTED] jabber://[EMAIL PROTECTED] icq://136281200 -->#pld | 02:08 <@giejot> o,i mam jeszcze PLD w chroocie | 02:08 <@giejot> RA | 02 08 <@giejot> kuRwA __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
