W liście z pon, 22-12-2003, godz. 19:08, Mariusz Mazur pisze: > On Monday 22 of December 2003 16:32, Marcin Doliński wrote: > > Uprasza się o naprawienie wiszącej automatyki na builderze src ;] > > Do tego bardzo przydaje się cron, którego na ep09 na razie niet. Jak by nie było, dziękuje.
-- Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]>
signature.asc
Description: To jest =?iso-8859-2?Q?cz=EA=B6=E6?= listu podpisana cyfrowo
