W liście z pon, 22-12-2003, godz. 19:08, Mariusz Mazur pisze: 
> On Monday 22 of December 2003 16:32, Marcin Doliński wrote:
> > Uprasza się o naprawienie wiszącej automatyki na builderze src ;]
> 
> Do tego bardzo przydaje się cron, którego na ep09 na razie niet.
Jak by nie było, dziękuje.

-- 
Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]>

Attachment: signature.asc
Description: To jest =?iso-8859-2?Q?cz=EA=B6=E6?= listu podpisana cyfrowo

Odpowiedź listem elektroniczym