On Tue, May 11, 2004 at 08:22:29PM +0200, Marcin Doliński wrote: > W liście z wto, 11-05-2004, godz. 20:13 +0200, Mariusz Mazur napisał: > > On wto 11. maja 2004 20:09, Andrzej Krzysztofowicz wrote: > > > Od wmanewrowywania malekitha sa inni. Ja wole sam w tym pogrzebac, tylko > > > chce sie upewnic, ze czegos nie zepsuje. Bo moze takie zachowanie ma jakis > > > ukryty cel ? > > > > Nie wydaje mi się, jakoby był to ficzer. A bez tego ficzera łatwiej by się > > żyło, bo flaga -u już by była kompletnie zbędna.
Nie tak kompletnie, lepiej niech się poprawione pakiety uaktualniają po zbudowaniu. > > Chooociaż. Avernemu może się nie spodobać, ale jako taka była by przydatna. > Nie zgłaszam sprzeciwu ;-) Myślałem, że w PLD stawiamy głównie na > funkcjonalność. Więc droga wolna. Powinno już być (install_br.py). make_request --cvsup? -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ _______________________________________________________ złota zasada - kto się nie zna, niech się nie wypowiada
