W liście z wto, 11-05-2004, godz. 20:13 +0200, Mariusz Mazur napisał: > On wto 11. maja 2004 20:09, Andrzej Krzysztofowicz wrote: > > Od wmanewrowywania malekitha sa inni. Ja wole sam w tym pogrzebac, tylko > > chce sie upewnic, ze czegos nie zepsuje. Bo moze takie zachowanie ma jakis > > ukryty cel ? > > Nie wydaje mi się, jakoby był to ficzer. A bez tego ficzera łatwiej by się > żyło, bo flaga -u już by była kompletnie zbędna. > Chooociaż. Avernemu może się nie spodobać, ale jako taka była by przydatna. Nie zgłaszam sprzeciwu ;-) Myślałem, że w PLD stawiamy głównie na funkcjonalność. Więc droga wolna.
_______________________________________________________ złota zasada - kto się nie zna, niech się nie wypowiada
