Quoting Sławomir Sędyka <[EMAIL PROTECTED]>:

> Przy instalacji PLD Ac w wersji podstawowej (50MB) brak powyższego wpisu z 
> tematu i dlatego nie można zalogwać się na root'a.
> Tymczasowy workaround:
> w trybie single
> echo "/bin/sh" >> /etc/shells

alez to powinno przychodzic standardowo, czyli znowu glibce gdzies
spieprzone... albo ksh ....


-- 
... Zycie biegnie wahadlowym ruchem miedzy bolem i nuda, 
a sa to faktycznie jego ostateczne skladniki. (Artur Schopenhauer)


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym