Quoting Sławomir Sędyka <[EMAIL PROTECTED]>: > Przy instalacji PLD Ac w wersji podstawowej (50MB) brak powyższego wpisu z > tematu i dlatego nie można zalogwać się na root'a. > Tymczasowy workaround: > w trybie single > echo "/bin/sh" >> /etc/shells
alez to powinno przychodzic standardowo, czyli znowu glibce gdzies spieprzone... albo ksh .... -- ... Zycie biegnie wahadlowym ruchem miedzy bolem i nuda, a sa to faktycznie jego ostateczne skladniki. (Artur Schopenhauer) __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
