Hi,
Przegladam wlasnie aplikacje kde w PLD-update-TODO i natrafilem na kxicq2. 
Zastanawiam sie czy jest sens wlaczanie go do pld 2.0:
- ostatni news jest z kwietnia 2002
- ostatni comit do cvs jest sprzed 17 miesiecy
Wyglada na aplikacje nierozwijana, na upartego mozna ja zbudowac o kde3 
chociaz domyslnie szuka kde2.
Jak sadzicie?
-- 
Piotr Szymanski
[EMAIL PROTECTED]

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym