Hi, Przegladam wlasnie aplikacje kde w PLD-update-TODO i natrafilem na kxicq2. Zastanawiam sie czy jest sens wlaczanie go do pld 2.0: - ostatni news jest z kwietnia 2002 - ostatni comit do cvs jest sprzed 17 miesiecy Wyglada na aplikacje nierozwijana, na upartego mozna ja zbudowac o kde3 chociaz domyslnie szuka kde2. Jak sadzicie? -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
