> Przegladam wlasnie aplikacje kde w PLD-update-TODO i natrafilem na kxicq2. 
> Zastanawiam sie czy jest sens wlaczanie go do pld 2.0:
> - ostatni news jest z kwietnia 2002
> - ostatni comit do cvs jest sprzed 17 miesiecy
> Wyglada na aplikacje nierozwijana, na upartego mozna ja zbudowac o kde3 
> chociaz domyslnie szuka kde2.
> Jak sadzicie?

Ze jest to pytanie na pld-users ... ?

BTW: mysle, ze w przypadku "wyrzucania" programow warto by wskazac dla nich
"nastepce", ktory bylby instalowany podczas procedury upgrejdu. I mysle, ze
taka lista powinna byc (jesli nie jest) zarzadzana przez Ra-Ac converter.

-- 
=======================================================================
  Andrzej M. Krzysztofowicz               [EMAIL PROTECTED]
  tel.  (0-58) 347 14 61
Wydz.Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdanskiej

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym