> Przegladam wlasnie aplikacje kde w PLD-update-TODO i natrafilem na kxicq2. > Zastanawiam sie czy jest sens wlaczanie go do pld 2.0: > - ostatni news jest z kwietnia 2002 > - ostatni comit do cvs jest sprzed 17 miesiecy > Wyglada na aplikacje nierozwijana, na upartego mozna ja zbudowac o kde3 > chociaz domyslnie szuka kde2. > Jak sadzicie?
Ze jest to pytanie na pld-users ... ? BTW: mysle, ze w przypadku "wyrzucania" programow warto by wskazac dla nich "nastepce", ktory bylby instalowany podczas procedury upgrejdu. I mysle, ze taka lista powinna byc (jesli nie jest) zarzadzana przez Ra-Ac converter. -- ======================================================================= Andrzej M. Krzysztofowicz [EMAIL PROTECTED] tel. (0-58) 347 14 61 Wydz.Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdanskiej __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
