On Mon, Dec 22, 2003 at 08:06:13PM +0100, Piotr Szymanski wrote: > Hi, > Przegladam wlasnie aplikacje kde w PLD-update-TODO i natrafilem na kxicq2. > Zastanawiam sie czy jest sens wlaczanie go do pld 2.0: > - ostatni news jest z kwietnia 2002 > - ostatni comit do cvs jest sprzed 17 miesiecy > Wyglada na aplikacje nierozwijana, na upartego mozna ja zbudowac o kde3 > chociaz domyslnie szuka kde2. > Jak sadzicie?
Jeśli działa poprawnie i nie ciągnie za sobą jakichś starych bibliotek, to można zostawić. Sam fakt nierozwijania nie jest wystarczającym powodem do wyrzucania - w dystrubucji znalazłoby się parę podstawowych pakietów, które nie są rozwijane od paru lat. -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
