On Mon, 12 Jan 2004 [EMAIL PROTECTED] wrote: > On Mon, Jan 12, 2004 at 12:41:31AM +0100, Arkadiusz Chomicki wrote: > > witam > > > > potrzebuje to skompilowac > > ale wywala mi sie na tym: > > > > checking build system type... Invalid configuration > > `athlon-pld-linux': machine `athlon-pld' not recognized > > configure: error: /bin/sh ./config.sub athlon-pld-linux failed > > > > no wiec pomyslalem sobie skopjuje z rpm'a config.sub > > > > i poszlo dalej > > ale stanęło tutaj: > > athlon-pld-linux-gcc -I. -O2 -march=athlon -c qmailadmin.c > > qmailadmin.c:30:22: vpopmail.h: Nie ma takiego pliku ani katalogu > > qmailadmin.c:31:19: vauth.h: Nie ma takiego pliku ani katalogu > wymaga vpopmail-devel. Który wymaga qmaila :)
i owszem mam zainstalowane ale w katalogu /usr/include/vpopmail/ i za groma nie wiem jak podac to do configure > > > ale pytanie mam do tego pierwszego > > jak pownienenm prawidlowo skopjowac nowy config.sub? > > czy patchem? > > czy moze inaczej? > cp -f /usr/share/automake/config.sub . > ;) > albo tez wywolac automake automake wywala wlasnie to poprzednie > > > ChomAr > > Pozdrawiam ChomAr -- +-=========================| Arkadiusz Chomicki |=====================-+ 84-120 Władysławowo GG#: 420515 woj. pomorskie e-mail:chomar(at)wla(dot)pl Registered User: 82605 http://www.chomar.wla.pl http://counter.li.org/cgi-bin/runscript/display-person.cgi?user=82605 +-====================================================================-+ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
