On Mon, Jan 12, 2004 at 12:41:31AM +0100, Arkadiusz Chomicki wrote: > witam > > potrzebuje to skompilowac > ale wywala mi sie na tym: > > checking build system type... Invalid configuration > `athlon-pld-linux': machine `athlon-pld' not recognized > configure: error: /bin/sh ./config.sub athlon-pld-linux failed > > no wiec pomyslalem sobie skopjuje z rpm'a config.sub > > i poszlo dalej > ale stanęło tutaj: > athlon-pld-linux-gcc -I. -O2 -march=athlon -c qmailadmin.c > qmailadmin.c:30:22: vpopmail.h: Nie ma takiego pliku ani katalogu > qmailadmin.c:31:19: vauth.h: Nie ma takiego pliku ani katalogu wymaga vpopmail-devel. Który wymaga qmaila :)
> ale pytanie mam do tego pierwszego > jak pownienenm prawidlowo skopjowac nowy config.sub? > czy patchem? > czy moze inaczej? cp -f /usr/share/automake/config.sub . ;) albo tez wywolac automake > ChomAr -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
