Dnia Mon, 12 Jan 2004 16:24:17 +0100 użyszkodnik Mateusz Korniak
<[EMAIL PROTECTED]> napisał:

> On Monday 12 of January 2004 16:14, Piotr Szymanski wrote:
> > Hi,
> > kdelibs-040110  w ready w ac.
> > hmm, mozna prosic o cofniecie do test z ready?
> 
> Zdaje się że wg polityki drzewek Ac do test idą tylko śmieci. mmazur ?
> 

:D Czyli 2.6.x to smieć?

BP, PPNMSP

-- 
DeeJay1

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym