Dnia Mon, 12 Jan 2004 16:24:17 +0100 użyszkodnik Mateusz Korniak <[EMAIL PROTECTED]> napisał:
> On Monday 12 of January 2004 16:14, Piotr Szymanski wrote: > > Hi, > > kdelibs-040110 w ready w ac. > > hmm, mozna prosic o cofniecie do test z ready? > > Zdaje się że wg polityki drzewek Ac do test idą tylko śmieci. mmazur ? > :D Czyli 2.6.x to smieć? BP, PPNMSP -- DeeJay1 __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
