Hi, Mariusz Mazur(Monday 12 of January 2004 18:58): > Póki co tak... Well kdelibs bez reszty to dzis smeic, bo jesli ktos to zainstaluje to wszystko zlinkowane z kdelibsami mu sie nie odpali. -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
