Hi, Andrzej Krzysztofowicz(Monday 12 of January 2004 16:36): > A nie jest tak, ze zaleznosci powinny byc spelnione dopiero przy > przenoszeniu do glownego drzewka ? Nie wiem. -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
