On Mon, Jan 12, 2004 at 11:51:27PM +0100, Piotr Szymanski wrote: > Hi, > Piotr Szymanski(Monday 12 of January 2004 23:48): > > Ktos umie wytlumaczyc? > Misa przeprasza za wysylanie podwojnie ta wiadomosc.
To może jeszcze przeczyta dzi^Wwczorajszą pocztę z listy. Na tym etapie śledztwa podejrzewam problemy z obsługą powrotu z obsługi sygnałów - nie wiem na ile z winy glibc, a na ile rpm-a... -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
