On Mon, Jan 12, 2004 at 11:51:27PM +0100, Piotr Szymanski wrote:
> Hi,
> Piotr Szymanski(Monday 12 of January 2004 23:48):
> > Ktos umie wytlumaczyc?
> Misa przeprasza za wysylanie podwojnie ta wiadomosc.

To może jeszcze przeczyta dzi^Wwczorajszą pocztę z listy.

Na tym etapie śledztwa podejrzewam problemy z obsługą powrotu z obsługi
sygnałów - nie wiem na ile z winy glibc, a na ile rpm-a...


-- 
Jakub Bogusz    http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym