On Tue, Jan 13, 2004 at 12:29:09AM +0100, Jakub Bogusz wrote:
> Na tym etapie śledztwa podejrzewam problemy z obsługą powrotu z obsługi
> sygnałów - nie wiem na ile z winy glibc, a na ile rpm-a...

A co rpm robi w funkcji obsługujących sygnał? Jest cała masa rzeczy
których w signal-handlerze nie wolno robić, a czym się większość
programistów nie przejmuje. Może RPM sobie na zbyt dużo tam pozwala.

Pozdrowienia,
        Jacek

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym