Czesc!

Kopete ma jakis blad i wyciaka mu pamiec. Nie wiem jeszcze czy jest to 
zalezne od uzywanego protokolu (ja uzywam gg, icq, msn i jabber-a). 
Jakby ktos mial blizsze spostrzezenia lub znal problem to prosze o 
kontakt.

pozdrawiam,
pascalek
-- 
Rafał Cygnarowski
[EMAIL PROTECTED]

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym