Czesc! Kopete ma jakis blad i wyciaka mu pamiec. Nie wiem jeszcze czy jest to zalezne od uzywanego protokolu (ja uzywam gg, icq, msn i jabber-a). Jakby ktos mial blizsze spostrzezenia lub znal problem to prosze o kontakt.
pozdrawiam, pascalek -- Rafał Cygnarowski [EMAIL PROTECTED] __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
