Hi, Paweł Zaskórski(Saturday 17 of January 2004 13:41): > Mogę spytać po co są te pliki? Skąd je wziąść (poldek twierdzi, że nie ma > ich w żadnym pakiecie)? Wygenerować? Jeśli są zbędnym reliktem z > przeszłości, to może by je wyrzucić z plików konfiguracyjnych na dobre? rc-boot? -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
