On Sat, 17 Jan 2004, Paweł Zaskórski wrote: > Mogę spytać po co są te pliki? Skąd je wziąść (poldek twierdzi, że nie ma ich > w żadnym pakiecie)? Wygenerować? Jeśli są zbędnym reliktem z przeszłości, to > może by je wyrzucić z plików konfiguracyjnych na dobre?
pne sa w lilo to jest graficzny loader > > __________________________________________________________ > nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles > > Pozdrawiam ChomAr -- +-=========================| Arkadiusz Chomicki |=====================-+ 84-120 Władysławowo GG#: 420515 woj. pomorskie e-mail:chomar(at)wla(dot)pl Registered User: 82605 http://www.chomar.wla.pl http://counter.li.org/cgi-bin/runscript/display-person.cgi?user=82605 +-====================================================================-+ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
