On Sat, 17 Jan 2004, Paweł Zaskórski wrote:

> Mogę spytać po co są te pliki? Skąd je wziąść (poldek twierdzi, że nie ma ich 
> w żadnym pakiecie)? Wygenerować? Jeśli są zbędnym reliktem z przeszłości, to 
> może by je wyrzucić z plików konfiguracyjnych na dobre?

pne sa w lilo
to jest graficzny loader

> 
> __________________________________________________________
> nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
> 
> 

Pozdrawiam
ChomAr
-- 
+-=========================| Arkadiusz Chomicki |=====================-+
  84-120 Władysławowo         GG#: 420515
  woj. pomorskie              e-mail:chomar(at)wla(dot)pl
  Registered User: 82605      http://www.chomar.wla.pl
  http://counter.li.org/cgi-bin/runscript/display-person.cgi?user=82605
+-====================================================================-+

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym