[17 styczeń, 2004] Paweł Zaskórski napisał:
>Mogę spytać po co są te pliki? Skąd je wziąść (poldek twierdzi, że nie ma ich
>w żadnym pakiecie)? Wygenerować? Jeśli są zbędnym reliktem z przeszłości, to
Od jakiegoś czasu scalone z binarką lilo.
>może by je wyrzucić z plików konfiguracyjnych na dobre?
Nie koniecznie. Wprawdzienie ma plików, ale lilo używa tych nazw jako
przełączników decydujących, jaki kawałek kodu wrzucić do MBR/boot
sectora.
--
_ _._. _ .|_
(_)| /_(/.(.| )
Tomek Orzechowski
Solitude, mon Dieu, solitude...
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles