[17 styczeń, 2004] Paweł Zaskórski napisał:

>Mogę spytać po co są te pliki? Skąd je wziąść (poldek twierdzi, że nie ma ich 
>w żadnym pakiecie)? Wygenerować? Jeśli są zbędnym reliktem z przeszłości, to 

Od jakiegoś czasu scalone z binarką lilo.

>może by je wyrzucić z plików konfiguracyjnych na dobre?

Nie koniecznie. Wprawdzienie ma plików, ale lilo używa tych nazw jako
przełączników decydujących, jaki kawałek kodu wrzucić do MBR/boot
sectora.

-- 
  _  _._. _  .|_
 (_)|  /_(/.(.| )
Tomek  Orzechowski
                                       Solitude, mon Dieu, solitude...

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym