(Sat, 17 Jan 2004 23:39:43 +0100 (CET)) Wieszczu
<[EMAIL PROTECTED]>:

> > > Jakieś pomysły?
> > 
> > poldek -i iconv
> jest, i ustawienia wskazuja na poprawne. 

To zassaj localedb-src i spróbuj przegenerować.

-- 
Robert 'dzeus' Graużenis
LRU #291194 & PLD Linux User
JID:[EMAIL PROTECTED] GG#10171

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym