(Sat, 17 Jan 2004 23:39:43 +0100 (CET)) Wieszczu <[EMAIL PROTECTED]>:
> > > Jakieś pomysły? > > > > poldek -i iconv > jest, i ustawienia wskazuja na poprawne. To zassaj localedb-src i spróbuj przegenerować. -- Robert 'dzeus' Graużenis LRU #291194 & PLD Linux User JID:[EMAIL PROTECTED] GG#10171 __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
