(Sun, 18 Jan 2004 00:27:46 +0100 (CET)) Wieszczu
<[EMAIL PROTECTED]>:

> 
> Przegenerowane już wczesniej. jeszcze jakies hintsy?

Miałem kiedyś identyczny problem (jajko 2.6) pomógło wtedy doinstalwanie
iconv. Przeinstaluj wsio związane z locale.

-- 
Robert 'dzeus' Graużenis
LRU #291194 & PLD Linux User
JID:[EMAIL PROTECTED] GG#10171

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym