(Sun, 18 Jan 2004 00:27:46 +0100 (CET)) Wieszczu <[EMAIL PROTECTED]>:
> > Przegenerowane już wczesniej. jeszcze jakies hintsy? Miałem kiedyś identyczny problem (jajko 2.6) pomógło wtedy doinstalwanie iconv. Przeinstaluj wsio związane z locale. -- Robert 'dzeus' Graużenis LRU #291194 & PLD Linux User JID:[EMAIL PROTECTED] GG#10171 __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
