On Sun, 18 Jan 2004, Jakub Bogusz wrote:

> On Sun, Jan 18, 2004 at 12:27:46AM +0100, Wieszczu wrote:
> > Przegenerowane już wczesniej. jeszcze jakies hintsy?
> 
> Wcześniej, tzn. np. przed upgrade glibc z 2.3.2 do 2.3.3?
> 
> pl_PL jest obsługiwane? Tzn. czy jest w
> locale -a | grep pl_PL
>
[EMAIL PROTECTED] rc.d]# locale -a |grep pl_PL
pl_PL
pl_PL.iso88592 
> 
> PS. odpisuj POD cytatem!
> 
> -- 
> Jakub Bogusz    http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/
> 
> __________________________________________________________
> nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
> 
> 

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym