On Sun, 18 Jan 2004, Jakub Bogusz wrote: > On Sun, Jan 18, 2004 at 12:27:46AM +0100, Wieszczu wrote: > > Przegenerowane już wczesniej. jeszcze jakies hintsy? > > Wcześniej, tzn. np. przed upgrade glibc z 2.3.2 do 2.3.3? > > pl_PL jest obsługiwane? Tzn. czy jest w > locale -a | grep pl_PL > [EMAIL PROTECTED] rc.d]# locale -a |grep pl_PL pl_PL pl_PL.iso88592 > > PS. odpisuj POD cytatem! > > -- > Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ > > __________________________________________________________ > nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles > >
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
