Hi,
Mariusz Mazur(Sunday 18 of January 2004 19:10):
PS. To byl moj pomysl i jzu go wyjasnie, bo mmazur jak zwykle walnie 
ogolnikowe info i nie pisnie dlaczego.
Tamten snap zrywal kompatybilnosc ABI, wiecistniala koniecznosc przebudowy 
calego kde, czego nie udalo sie zrobic, a co teraz byloby bezsensu, bo jutro 
wyjdzie rc1, a za tydzien final.
-- 
Piotr Szymanski
[EMAIL PROTECTED]

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym