Hi, Mariusz Mazur(Sunday 18 of January 2004 19:10): PS. To byl moj pomysl i jzu go wyjasnie, bo mmazur jak zwykle walnie ogolnikowe info i nie pisnie dlaczego. Tamten snap zrywal kompatybilnosc ABI, wiecistniala koniecznosc przebudowy calego kde, czego nie udalo sie zrobic, a co teraz byloby bezsensu, bo jutro wyjdzie rc1, a za tydzien final. -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
