On Sun, Jan 18, 2004 at 08:32:16PM +0100, Mariusz Mazur wrote: > On Sunday 18 of January 2004 20:10, Jakub Bogusz wrote: [...] > > Już się o to postaram ;> > > Mam jeszcze ze 300 pakietów do puszczenia (z tych, które mam u siebie, > > a nie ma jeszcze w Ac), nie licząc perl-*.spec (których w Ac jest > > nieco ponad 100, u mnie ponad 200 (przy czym niewiele się pokrywa), > > a w SPECS ponad 1200). > > A co z tym niedziałającym 686 i athlonem?
Na razie nie mam pomysłu. Na szczęście niewielu pakietom przeszkadza, więc może chwilę poczekać. Jak będzie więcej dysku na athlonie to będzie większe pole manewru (żebym mógł grzebać w ~builder2/rpm/BUILD/glibc-*). Szkoda, że na x86 nie da się testować - musi być jakiś powód, że i586 działa, a i686 nie... > > Będzie ta szybsza maszynka dla ac-sparc? > > Właściciel mówił, że pierw musi na tym zainstalować linuksa. Current status > unknown. Czekamy na raporty... może ktoś w tym pomaga? -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
