On Sun, Jan 18, 2004 at 07:46:07PM +0100, Mariusz Mazur wrote: > On Sunday 18 of January 2004 19:40, Piotr Szymanski wrote: > > Hi, > > Mariusz Mazur(Sunday 18 of January 2004 19:10): > > PS. To byl moj pomysl i jzu go wyjasnie, bo mmazur jak zwykle walnie > > ogolnikowe info i nie pisnie dlaczego. > > Tamten snap zrywal kompatybilnosc ABI, wiecistniala koniecznosc przebudowy > > calego kde, czego nie udalo sie zrobic, a co teraz byloby bezsensu, bo > > jutro wyjdzie rc1, a za tydzien final. > > Mi chodziło tylko o przekazanie informacji "nie puszczać snapów kde, bo > zatłukę" :)
I tak sparc nie dogoni, sparc nie dogoni, sparc nie dogoni... :) Już się o to postaram ;> Mam jeszcze ze 300 pakietów do puszczenia (z tych, które mam u siebie, a nie ma jeszcze w Ac), nie licząc perl-*.spec (których w Ac jest nieco ponad 100, u mnie ponad 200 (przy czym niewiele się pokrywa), a w SPECS ponad 1200). Będzie ta szybsza maszynka dla ac-sparc? -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
